Pod Hrazdami #2 - Luka Brase
52:34
Podcast: Pod hrazdami

Pod Hrazdami #2 - Luka Brase

13.01.2021
Hosťom druhej epizódy je LUKA BRASE - hrdý Dolnokubinčan a zároveň autor jedinečného umeleckého štýlu LUKAGRAPHY, prostredníctvom ktorého spája kresbové gesto s fotografickým pozorovaním.  Umelec, fotograf a cestovateľ, ktorý svoje diela vystavoval po celom svete.  

Podcast Pod hrazdami je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.