Pod hrazdami #5 - Miroslav Filičko
57:17
Podcast: Pod hrazdami

Pod hrazdami #5 - Miroslav Filičko

03.02.2021

Hosťom piatej epizódy bude Miroslav Filičko, ktorý svojou dlhoročnou činnosť prispieva k aktívnemu životu v Námestove a na Orave. Celé to začalo v ´98 graffiti a tvorbou reklám Esym Art, založil breakdance crew CWR a ZVAR a organizoval legendárne sériové hip hop party Pod palubou. Zakladateľ hip hopovej kapely Impulz. V roku 2006 otvoril prvý skateshop na Orave Trajekt shop. Ako predseda Oddielu extrémnych športov stojí za vznikom Námestovského skateparku, ktorý patrí medzi tie najlepšie na Slovensku. Aké to bolo organizovať akcie pred 15 rokmi? Ako OEŠ stavali skatepark? Ako sa podarilo do Námestova priviesť sk8 svetový tím SUPRA na čele s Chad Muskom? Dozvieš sa v podcaste...

Podcast Pod hrazdami je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.