Pod hrazdami #7 - Štefan Svitko
01:00:08
Podcast: Pod hrazdami

Pod hrazdami #7 - Štefan Svitko

23.02.2021

Štefan je 21. násobný majster Slovenska v endure a cross country. Svojimi výsledkami ( 2. miesto v roku 2016 ) a dvanásť násobnou účasťou  sa zaradil medzi Legendy Rally Dakar, aj keď si to sám nepripúšťa. Nielen o pretekoch, úspechoch ale aj o zraneniach a zážitkoch sa dozvieš v podcaste... 

https://www.instagram.com/stefansvitko/  

https://www.redbull.com/sk-sk/athlete/stefan-svitko

Podcast Pod hrazdami je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.