Katarína Liptákova
56:51

Katarína Liptákova

30.06.2020

Rozhovor s trénerkou a nutričnou poradkyňou Katarínou Liptákovou o jej práci a ako sa k nej dostala. Katka bola úspešná atlétka v karate aj crossfite a aktuálne sa venuje už iba trénerskej činnosti. Medzi jej vzdelanie patrí okrem iného aj absolvovanie známych kurzov OPEX a online univerzity THE BTN Academy. Ako presne pracuje s klientami, aké moderné technológie využíva na komunikáciu a plánovanie tréningov a čo všetko ako trénerka rieši sa dozvieš v tejto epizóde podcastu Poď do toho. Prajem Ti príjemné počúvanie!

Užitočné odkazy spomenuté v podcaste:

Podcast POĎ DO TOHO - podcast BodyWorld je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.