Fajky, platne a behanie v lese
01:22:33

Fajky, platne a behanie v lese

21.05.2020

Čo majú spoločné fajky, platne a behanie v lese? Prečo behať v lese? Ako urobiť z behania serióznejšie trénovanie? Čo všetko zažiješ pri 145km ultrabehu? To všetko sa dozvieš v prvej oficiálno-neoficiálnej časti nášho podcastu Poď do toho! do ktorej som si pozval svojho kamárata z detstva, tréningového parťáka a zberača tričiek Riška Dudley Frank Trt Baraniho Jonáša. Prajem Ti usmiate počúvanie!

Podcast POĎ DO TOHO - podcast BodyWorld je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.