Slzy dialok
01:57:35

Slzy dialok

29.05.2020

Príbeh iba 17-ročného chalna Juraja Bendíka ktorý v taktomto mladom veku absoloval Štefaník trail o dĺžke 145km z Brezovej pod Bradlom až do Bratislavy. Ako takýto nápad vznikol a čím všetkým si Juraj za tieto 2 dni prešiel sa dozvieš v tejto epizóde podcastu Poď do toho. Prajem Ti usmiate počúvanie a oplatí sa aj pozerať!

Podcast POĎ DO TOHO - podcast BodyWorld je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.