#026 Náhoda? Nemyslíme si.
27:42
Podcast: Počuj.

#026 Náhoda? Nemyslíme si.

05.11.2018
Vaša realita bude spochybnená. Pripravte si alobalové klobúčiky. Konšpiračné teórie sú novodobou metlou ľudstva, a tak sme cítili potrebu hodiť o nich krátku reč. Prečo im ľudia veria a čo s tým vieme urobiť? Ktoré sú naše obľúbené konšpirácie a ktorým sme verili ako deti? A najdôležitejšia otázka na záver: čo sa deje s našimi ponožkami?

Nájdete nás na Twitteri, Instagrame aj Facebooku:
https://twitter.com/pocujpodcast
https://instagram.com/pocujpodcast/
https://facebook.com/pocujpodcast/

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.