#006 O nostalgii, detských kapelách a rifľových bundách
34:19
Podcast: Počuj.

#006 O nostalgii, detských kapelách a rifľových bundách

02.04.2018
Nostalgia je pre mnohých ako droga. Skúmame, odkiaľ sa vzala, ako s ňou múdro zaobchádzať a takisto si z nej aj čosi ukrojíme. Očakávajte súťaž artefaktov z 90. rokov či trápne príbehy o detských kapelách a rifľových bundách!

Nájdete nás na Twitteri, Instagrame aj Facebooku:
https://twitter.com/pocujpodcast
https://instagram.com/pocujpodcast/
https://facebook.com/pocujpodcast/

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.