#017 Beháme po letných festivaloch
34:06
Podcast: Počuj.

#017 Beháme po letných festivaloch

25.06.2018
Začala sa festivalová sezóna! Posledný podcast pred letom sme venovali ultraletnej téme festivalov, aby ste na ne boli pekne pripravení a naladení. Je nabitý dôležitými novinkami, príhodami, predpoveďami tohtoročných festivalových trendov a užitočnými tipmi, a na samom konci máte možnosť vyhrať superský zážitok. Tak šup do vlasov kvetinovú korunu a na nohy chlpaté adidas šlapky: ide sa na festivaly!

Kuknite si web festivalu FLAAM: www.flaam.sk

Nájdete nás na Twitteri, Instagrame aj Facebooku:
https://twitter.com/pocujpodcast
https://instagram.com/pocujpodcast/
https://facebook.com/pocujpodcast/

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.