#051 Knihy, ktoré nám zmenili život
44:47
Podcast: Počuj.

#051 Knihy, ktoré nám zmenili život

30.09.2019
Okrem filmov nás v živote ovplyvnilo a obohatilo aj niekoľko kníh a chceli sme sa o ne podeliť! Predtým sme však ešte hodili reč o tom, akí sme čítači, o prebdených nociach, povinnom čítaní aj o tom, kedy je ok odložiť nedočítanú knihu.
Pripravte sa na selekciu kníh z detstva, tínedžerských rokov aj dospelosti, z ktorých sme sa naučili najviac o ľudskosti, nádeji, dospievaní, živote, smrti, a kadečom inom – je tam pekne všetko: romány, novely, životopisy aj poézia. Možno vás čosi inšpiruje!

Spomínané knihy (a zopár navyše) nájdete v našej skupine na Goodreads: http://bit.ly/pocujbookclub

Sme ešte aj tu všade:
https://instagram.com/pocujpodcast/
https://facebook.com/pocujpodcast/
https://twitter.com/pocujpodcast
www.bit.ly/pocujyoutube
www.patreon.com/pocuj

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.