#032 Minimalizmus v dome aj v duši
39:41
Podcast: Počuj.

#032 Minimalizmus v dome aj v duši

17.12.2018
Minimalizmus je spôsob života, ktorý je jednoducho menej zaprataný. Aká aktuálna téma najmä pred Vianocami! V poslednej epizóde tejto série rozoberáme minimalizmus v upratovaní, nakupovaní, oblečení, jedení alebo aj v duši. Ako sa zbavovať vecí s nostalgickou hodnotou a čo s gučami zlata? Na konci nájdete aj skromné tipy na múdre darčeky či spôsoby, ako blízkych obdarovať naozaj zmysluplne.

Nájdete nás na Twitteri, Instagrame aj Facebooku:
https://twitter.com/pocujpodcast
https://instagram.com/pocujpodcast/
https://facebook.com/pocujpodcast/

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.