#003 Ako nebyť tuctový turista
45:21
Podcast: Počuj.

#003 Ako nebyť tuctový turista

12.03.2018
Ako nebyť tuctovým turistom v čase, kedy je nebyť tuctovým turistom vlastne dosť tuctové? Áno, vieme. Kľudne si to prečítajte ešte raz. V tejto epizóde sa rozprávame o tom, aké sme cestovateľky, aj o tom, čo sme sa naučili na našich ďalekých aj bližších cestách. Dúfame, že si odnesiete zopár tipov a trikov na to, ako okoreniť vaše výlety!

Nájdete nás na Twitteri a Instagrame:
https://twitter.com/pocujpodcast
https://www.instagram.com/pocujpodcast/

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.