#062 Rekapitulujeme rok 2019
28:31
Podcast: Počuj.

#062 Rekapitulujeme rok 2019

24.12.2019
Koniec roka je čas ma bilancovanie, tak si zabilancujte s nami! Spomíname, čo všetko sme spolu zažili, na míľniky, ktoré sme spolu prekonali (hehe), a hovoríme, za čo sme tento rok vďačné. Na akú epizódu sme najhrdejšie? Čo boli highlighty nášho podcastového roka? A ešte vám potrebujeme povedať, že ste najsuper poslucháči a z hĺbky srdiečok vám ďakujeme za vašu priazeň, vernosť a všetky vaše milé slová!

Naše sociálne siete:
https://instagram.com/pocujpodcast/
https://facebook.com/pocujpodcast/
www.bit.ly/pocujyoutube
www.patreon.com/pocuj

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.