#013 Čo sa stane, keď hovoríme áno?
32:37
Podcast: Počuj.

#013 Čo sa stane, keď hovoríme áno?

28.05.2018
Tentokrát sme si pred seba postavili výzvu: dokážeme celý týždeň hovoriť áno? Smiešna aktivitka, to áno, ale veru s hlbokým podtónom! :D Často v živote podceňujeme silu slova áno. Započúvajte sa teda do príbehov o tom, k čomu nás naše “ána” za jeden týždeň (a tiež za jeden život) doviedli. Pozor, výskyt upršaných výletov, nalakovaných malíčkov, nových pracovných ponúk a zlomených palíc nad potencionálnymi priateľstvami!

Nájdete nás na Twitteri, Instagrame aj Facebooku:
https://twitter.com/pocujpodcast
https://instagram.com/pocujpodcast/
https://facebook.com/pocujpodcast/

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.