#054 Mentolový syr, kečupové palacinky a iné lifehacky
39:08
Podcast: Počuj.

#054 Mentolový syr, kečupové palacinky a iné lifehacky

21.10.2019
Lifehacky sú vlastne vynovený branding starých dobrých zlepšovákov či sedliackeho rozumu, no dnes už je z nich veľký biznis a nafukujú sa trošku mimo proporcií. Dajú sa nájsť všade po internete, no existuje asi 50% šanca, že sú totálna blbosť (a potom skončíte s kečupovými palacinkami či mentolovým syrom). Stavíme sa však, že neviete, akými prekvapujúcimi spôsobmi sa (vraj) dá použiť zubná technika v kuchyni! Ľudstvo si isto už onedlho bude žehliť tričká na panvici a zapekať sendviče žehličkami, a to už veru dopadneme. Na záver sa však dozviete niekoľko našich vlastných lifehackov, ktoré sa nám osvedčili. Vieme, čo hovoríme, máme vyše 25 rokov životných skúseností!

Nájdete nás napríklad aj tu:
https://instagram.com/pocujpodcast/
https://facebook.com/pocujpodcast/
www.bit.ly/pocujyoutube
www.patreon.com/pocuj

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.