#030 Slovenská hudba prekvitá, o tom niet pochýb!
36:41
Podcast: Počuj.

#030 Slovenská hudba prekvitá, o tom niet pochýb!

03.12.2018
Kto má prehľad v slovenskej hudbe vie, že sa nemáme za čo hanbiť! Obraciame si ju zo všetkých strán, zvnútra aj zvonku, a prichádzame napríklad na to, že my Slováci sme notorickí nepočúvači textov, alebo na to, že ak píšeš texty po slovensky, si čarodejník. Na záver nájdete pár tipov na super (zväčša alternatívne) slovenské kapely, na ktoré sme pyšné najviac.

Nanešťastie je to asi naša posledná epizóda, lebo nás isto zakážu za Filipin spev, ale bolo nám cťou! ;D

***

Urobili sme pre vás playlist s hudbou, o ktorej sme hovorili: http://bit.ly/pocujslovenskuhudbu

Maťka spomína:
Fallgrapp
Billy Barman
Katarzia
Bad Karma Boy
Nvmeri
LUVVER

a program Hudba made in Slovakia,

Fi spomína:
Korben Dallas
Graeme Mark & The Natives
IMT Smile
Tante Elze
Katarína Máliková

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.