#007 Čo keď je času málo a práce priveľa?
33:09
Podcast: Počuj.

#007 Čo keď je času málo a práce priveľa?

09.04.2018
Niektorí ho volajú časovým menežmentom, a iní hospodárením s časom. V dnešnej dobe sa zdá byť zručnosťou, ktorú skutočne rozlúskne len málokto. Niektorí sa utápajú v zaneprázdnenosti, iní v lenivosti. Dnes hovoríme o tom, čo sa nám pri časovom menežmente osvedčilo a v čom zlyhávame, a žasneme nad tým, kam až siaha ľudská (a niekedy aj naša!) schopnosť prokrastinovať.

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.