#055 Michaela Kršková: Prvá dáma slovenských startupov
44:28
Podcast: Počuj.

#055 Michaela Kršková: Prvá dáma slovenských startupov

28.10.2019
S Michaelou Krškovou sme si sadli do jednej bratislavskej kaviarne (trošku rušnej, ale to zvládnete!), aby sme od nej vyzistili, ako sa z nej stala takzvaná “prvá dáma slovenských startupov”. Zaujímal nás origin story Startup Awards, terajšej FutureNow, a zároveň aj jej názor na slovenské startupové prostredie (a prezradíme vám: máme v čomsi prekvapivú výhodu!) Pýtali sme sa jej aj na spoločensky zodpovedné podnikanie, spomínali Nosene a zabŕdli sme aj do témy žien v biznisovom svete. Na záver sa dozviete, aké vyhliadky má podľa nej Slovensko do najbližších rokov!

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.