#021 Učenie je na celý život?!
38:11
Podcast: Počuj.

#021 Učenie je na celý život?!

24.09.2018
September je spojený s návratom do školy a nedalo nám neinšpirovať sa tým. Na učenie sme sa však pozreli ešte z kus iného uhla a možno komplexnejšie – prečo je dôležité s tým nikdy neprestať? Vypočujte si hrozivé príbehy z internátov, poučte sa z našich lekcií či chýb a chápavo sa na nich zasmejte, a možno bude táto epizóda natoľko meta, že sa z nej aj niečo naučíte!

Nájdete nás na Twitteri, Instagrame aj Facebooku:
https://twitter.com/pocujpodcast
https://instagram.com/pocujpodcast/
https://facebook.com/pocujpodcast/

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.