#019 Týždeň bez iPhonu
37:37
Podcast: Počuj.

#019 Týždeň bez iPhonu

10.09.2018
Telefóny sú dobrý sluha ale zlý pán. Preto sme sa postavili zoči voči výzve preskúmať svoj vzťah k našim telefónom a skúsiť bez nich prežiť jeden (pracovný) týždeň. A povieme vám, veru nám to dalo zabrať (veď sme nejakí tí mileniáli!) V dnešnej epizóde skúmame všetky štádia, ktorými sme si pritom prešli, a zhodnocujeme výsledky. Čakajte niečo veľmi pestré!

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.