#016 Dušan Vančo: Riaditeľ Nádvoria a Trnavského rádia (a multičlovek)
31:19
Podcast: Počuj.

#016 Dušan Vančo: Riaditeľ Nádvoria a Trnavského rádia (a multičlovek)

18.06.2018
Dušan Vančo je človek, ktorý žongluje niekoľko projektov naraz, a nie tak celkom rozumieme, ako sa mu to vlastne darí. Pýtame sa ho na hudbu, rádio či otcovstvo. Rozpráva o tom, čím momentálne žije, čo sa priúča ako riaditeľ nezávislého kultúrneho centra a možno aj čo by ľudí o ňom prekvapilo. Odporúčame vypočuť ako dennú dávku motivácie!

Nájdete nás na Twitteri, Instagrame aj Facebooku:
https://twitter.com/pocujpodcast
https://instagram.com/pocujpodcast/
https://facebook.com/pocujpodcast/

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.