#044 Bolo mi to trápne (vidieť)
34:53
Podcast: Počuj.

#044 Bolo mi to trápne (vidieť)

27.05.2019
Pocit trápnosti je nám všetkým viac či menej blízky. Niektorým ľuďom spôsobuje aj fyzické prejavy (najmä keď sa pred nami strápni niekto iný, ideálne verejne) a pre ďalších z nás je strápňovanie sa životný štýl, hehe. To nám však nebráni vyžívať sa v tomto pocite a vyhľadávať ho – napríklad pozeraním seriálov či filmov, pre ktoré je trápnosť každodenným chlebom (pozeráme sa na vás, fandovia seriálu The Office).

Prečo sa pocitu trápnosti ako ľudia prirodzene štítíme a prečo sme ho aj napriek tomu v poslednej dobe prijali za svoj, najmä v popkultúre? Dnes si užite našu slovenčinu, je výnimočne zlá (a tak sme aj platili!) :D

Spomínali sme filmy:
Napoleon Dynamite
Eigth Grade

Z celého srdiečka ďakujeme všetkým, ktorí nás podporujete na Patreone. Naším podporovateľom sa môžete stať tu: www.patreon.com/pocuj

Nájdete nás aj na Twitteri, Instagrame, Facebooku a YouTube:
https://twitter.com/pocujpodcast
https://instagram.com/pocujpodcast/
https://facebook.com/pocujpodcast/
www.bit.ly/pocujyoutube

Podcast Počuj. je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.