Je so mnou LEN PRE SLÁVU? O hate na sociálnych sieťach a vyrovnaní sa s ním
41:19
Podcast: PlejsCast

Je so mnou LEN PRE SLÁVU? O hate na sociálnych sieťach a vyrovnaní sa s ním

22.10.2020

Je so mnou moja priateľka len pre slávu ? Je môj brat len moja podržtaška ? V dnešnom podcaste s názvom Plejscast sme sa rozprávali o Hate na sociálnych sieťach a vyrovnaní sa s ním. Táto téma je veľmi horúca pretože sa rieši nonstop a kedže všetci traja sme tvorcovia obsahu na internete nebol deň kedy by sme sa nestretli s nenávisťou na sociálnych sieťach.

Podcast PlejsCast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.