Ako sa dostal k STAND-UP COMEDY? w/Joe Trendy
39:11
Podcast: PlejsCast

Ako sa dostal k STAND-UP COMEDY? w/Joe Trendy

06.12.2020

Ako sa dostal Joe Trendy k Standup Comedy ? Ako sa vyrovnáva s momentálnou situáciou ? Dáva si pozor na vtipy ? Kde sú jeho hranice ? To všetko sme prebrali v najnovšom dieli našich podcastov s názvom PlejsCast.

Podcast PlejsCast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.