PODCAST#5 MARTIN HOLEČKO - Exponenciální technologie, Etnetera, budhismus & Future Port Prague
01:15:40

PODCAST#5 MARTIN HOLEČKO - Exponenciální technologie, Etnetera, budhismus & Future Port Prague

18.08.2019
Odkazy: https://www.futureportprague.com | https://www.etnetera.cz Témata, která jsme probrali: ❓ Co stojí za úspěchem Etnetery? ❓ Jak vypadal Martinův sabatikal? ❓ Proč se vrhl na exponenciální technologie ❓ Co nás čeká v budoucnosti? 🔥 Nový Petr Mára Podcast je tu a vedle YouTube jej naleznete i na dalších platformách 🔥 🎙 Apple Podcast / iTunes - https://podcasts.apple.com/cz/podcast/petr-m%C3%A1ra-podcast/id1470035287 🎙 Spotify - https://open.spotify.com/show/2s9ftrCzCa0qBoGogyfzog?si=DaS2M8cLSRWAybjRKJh0NQ 🎙 Google Podcast - https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5zaW1wbGVjYXN0LmNvbS9GYzQ5QUtFQg 🎙 Overcast - https://overcast.fm/itunes1470035287 🎙 Pocket Casts - https://pca.st/f9z5 Archív starších podcastů: Snídaně s… - https://podcasts.apple.com/cz/podcast/sn%C3%ADdan%C4%9B-s/id455686349 / https://vimeo.com/petrmara bistro digital - https://podcasts.apple.com/cz/podcast/bistro-digital/id511892928 / https://vimeo.com/petrmara Digit.cz - https://www.youtube.com/channel/UCBKX-E5brQa1Le0JS9bdUIA

Podcast PETR MÁRA PODCAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.