PODCAST#6 DOMINIK STROUKAL - Ekonomie, Bitcoin, FaceBook Libra a kdy přijde další krize?
01:16:20

PODCAST#6 DOMINIK STROUKAL - Ekonomie, Bitcoin, FaceBook Libra a kdy přijde další krize?

25.08.2019
Dominik Stroukal je hlavní ekonom finanční skupiny Roklen. Vyučuje na VŠ CEVRO institut, je autorem několika knih, provází pořadem Kdo to platí? na MALL.TV, je šéfredaktorem časopisu Trade-off a vede společnost bit agency - http://stroukal.cz Témata, která jsme probrali: ❓ Co ho baví na ekonomii? ❓ Jak se dostal k Bitcoinu a proč se o něj dál zajímá? ❓ FaceBook Libra - dává smysl? ❓ Kdy přijde další ekonomická krize? ❓ Co poslouchá za hudbu? 🔥 Nový Petr Mára Podcast je tu a vedle YouTube jej naleznete i na dalších platformách 🔥 🎙 Apple Podcast / iTunes - https://podcasts.apple.com/cz/podcast/petr-m%C3%A1ra-podcast/id1470035287 🎙 Spotify - https://open.spotify.com/show/2s9ftrCzCa0qBoGogyfzog?si=DaS2M8cLSRWAybjRKJh0NQ 🎙 Google Podcast - https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5zaW1wbGVjYXN0LmNvbS9GYzQ5QUtFQg 🎙 Overcast - https://overcast.fm/itunes1470035287 🎙 Pocket Casts - https://pca.st/f9z5 Archív starších podcastů: Snídaně s… - https://podcasts.apple.com/cz/podcast/sn%C3%ADdan%C4%9B-s/id455686349 / https://vimeo.com/petrmara bistro digital - https://podcasts.apple.com/cz/podcast/bistro-digital/id511892928 / https://vimeo.com/petrmara Digit.cz - https://www.youtube.com/channel/UCBKX-E5brQa1Le0JS9bdUIA

Podcast PETR MÁRA PODCAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.