PODCAST #10 PETR LUDWIG - O úspěchu, výzvách, smrti, Japonsku i New Yorku
01:12:16

PODCAST #10 PETR LUDWIG - O úspěchu, výzvách, smrti, Japonsku i New Yorku

20.10.2019
Představovat Petra je jako nošení dříví do lesa a pochybuji, že v mé bublině existuje někdo, kdo by Petra neznal a nečetl jeho knihu Konec prokrastinace nebo neslyšel jeho úspěšný podcast Deep Talks. Přesto jsem se rozhodl Petra vyzpovídat a věřím, že jsem se dostal k tématům, která ještě jinde neprobíral. Odkazy: Deep Talks YT - https://www.youtube.com/channel/UCHlCRMqKAYLFnfAAtRP46yw Petr Ludwig - https://www.petrludwig.cz Témata, která jsme probrali: ❓ Proč je Konec prokrastinace tak úspěšná kniha? ❓ Kdy vyjde pokračování? ❓ Petrův vztah k Japonsku a zelenému čaji ❓ O smrti ❓ Jak obstát v New Yorku? 🔥 Nový Petr Mára Podcast je tu a vedle YouTube jej naleznete i na dalších platformách 🔥 🎙 Apple Podcast / iTunes - https://podcasts.apple.com/cz/podcast/petr-m%C3%A1ra-podcast/id1470035287 🎙 Spotify - https://open.spotify.com/show/2s9ftrCzCa0qBoGogyfzog?si=DaS2M8cLSRWAybjRKJh0NQ 🎙 Google Podcast - https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5zaW1wbGVjYXN0LmNvbS9GYzQ5QUtFQg 🎙 Overcast - https://overcast.fm/itunes1470035287 🎙 Pocket Casts - https://pca.st/f9z5 Archív starších podcastů: Snídaně s… - https://podcasts.apple.com/cz/podcast/sn%C3%ADdan%C4%9B-s/id455686349 / https://vimeo.com/petrmara bistro digital - https://podcasts.apple.com/cz/podcast/bistro-digital/id511892928 / https://vimeo.com/petrmara Digit.cz - https://www.youtube.com/channel/UCBKX-E5brQa1Le0JS9bdUIA

Podcast PETR MÁRA PODCAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.