PODCAST #20 - HANKA SOUČKOVÁ - Korporát vs. startup, ženy v byznysu, hledání důvěry v týmu, SAP, firmy & COVID-19
01:04:33

PODCAST #20 - HANKA SOUČKOVÁ - Korporát vs. startup, ženy v byznysu, hledání důvěry v týmu, SAP, firmy & COVID-19

26.04.2020
Hanka Součková je generální ředitelkou české pobočky společnosti SAP, umístila se ve Forbes žebříčku Nejvlivnějších žen ČR a tento rozhovor se vedle pracovní cesty od malých firem po vedení německého korporátu točil i kolem rozdílu mezi firmami, co by Hanka udělala, kdyby jí bylo dvacet, jak najít důvěru ve vlastním týmu, jak se mění firemní zákazníci v COVID době a nezapomněli jsme ani probrat ženský prvek v byznysovém prostředí.

Podcast PETR MÁRA PODCAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.