Tomáš Straka (12.5.2021 20:00)
01:36:28
Podcast: Pena dní_FM

Tomáš Straka (12.5.2021 20:00)

12.05.2021
Tomášovi Strakovi vlani vyšla provokatívna zbierka Spievam, ktorá obsahuje množstvo angažovaných textov, napríklad aj báseň Ján a Martina, ktorá zaznela na protestoch Za slušné Slovensko. Tomáš je však aj zakladateľom Slam poetry SK a jej aktívnym a organizátorom a propagátorom. Gešo sa s ním rozprával v programe Pena dní_FM.

Podcast Pena dní_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Literatúra, Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.