Peter Balko (22.1.2020 20:00)
01:34:02
Podcast: Pena dní_FM

Peter Balko (22.1.2020 20:00)

22.01.2020
Peter Balko debutoval skvelou knihou Vtedy v Lošonci, ktorá hneď získala Cenu čitateľov Anasoft litera 2015. Na sklonku minulého roka mu vyšiel nový román Ostrov. O oboch knihách, ale aj o organizácii literárneho festivalu Medzihmla a o svete filmu sa s Gešom rozprával v programe Pena dní_FM. Začíname o 20:00!

Podcast Pena dní_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Literatúra, Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.