Monika Kapráliková (26.5.2021 20:00)
01:41:45
Podcast: Pena dní_FM

Monika Kapráliková (26.5.2021 20:00)

26.05.2021
Do programu Pena dní_FM tentoraz zavítala výnimočná a nesmierne aktívna dáma. Monika Kapráliková je autorkou knihy Za hranice provincie o Jánovi Smrekovi, spoluautorkou knihy Kvapky na kameni, pracuje pre OZ Aj Ty v IT, ktoré pomáha dievčatám a ženám vo svete technológií, podieľa sa na organizácii TEDxBratislava, hrá divadlo a kedysi vyučovala na univerzite – tém na debatu bolo preto veru dosť.

Podcast Pena dní_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Literatúra, Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.