Eva Luka (25.11.2020 20:00)
01:35:13
Podcast: Pena dní_FM

Eva Luka (25.11.2020 20:00)

25.11.2020
Eva Luka len nedávno získala národnú cenu za poéziu Zlatá Vlna za svoju nevšednú zbierku Jazver. Táto oceňovaná poetka má na svojom konte viacero básnických zbierok, výpravnú knihu pre deti, množstvo cien, ale aj preklady z japončiny. Gešo ju preto privítal v programe Pena dní_FM.

Podcast Pena dní_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Literatúra, Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.