Ivan Lesay (24.6.2020 20:00)
01:33:45
Podcast: Pena dní_FM

Ivan Lesay (24.6.2020 20:00)

24.06.2020
Gešo v poslednej predprázdninovej Pene dní_FM privítal slovenského autora Ivana Lesaya. Na svojom konte má detskú knihu A-ko-že, odbornú publikáciu o ekonimockej kríze Život na úver a prednedávnom mu vyšiel román Topografia bolesti.

Podcast Pena dní_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Literatúra, Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.