Jozef Hyrja (28.4.2021 20:00)
01:34:19
Podcast: Pena dní_FM

Jozef Hyrja (28.4.2021 20:00)

28.04.2021
V tomto vydaní programu Pena dní_FM Geša navštívil historik Jozef Hyrja, jeden zo zakladateľov vydavateľstva Hadart Publishing. Rozoberali spolu nielen knihu Tisovi poza chrbát, na ktorej sa Jozef podieľal ako zostavovateľ a editor, ale aj to, aké to je založiť v dnešnej dobe malé vydavateľstvo.

Podcast Pena dní_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Literatúra, Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.