S primárom Pištom o Červených nosoch
01:05:08

S primárom Pištom o Červených nosoch

23.06.2021

V #18 epizóde sme mali primára! A nie obyčajného, ale priam Pištu Strateného, ktorý nosí do nemocnice radosť, smiech, zábavu a dobrú náladu. S hercom Kubom Ružičkom sme zažil veľmi srdečný rozhovor o krásnej, ale ťažkej úlohe zdravotných klaunov ČERVENÝ NOS Clowndoctors. Veríme, že vám vyčarí úsmev na tvári. 

Podcast Pediater na vandrovke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.