9# Ako som sa zbavila nervozity
22:40

9# Ako som sa zbavila nervozity

22.09.2019
Možno sa do môjho života nervozita ešte niekedy vráti, možno vtedy, keď zabudnem na to, čo je v živote naozaj dôležité. A verte mi, nie je to zmeškaný autobus, ani nepodarená skúška, či prejav pred publikom... Pocit strachu z vlastného zlyhania, či trapasu som odhodila práve vtedy, keď som sa bála, že strácam to najcennejšie.PS: Dnes mi ústa rapotali, tak sa ospravedlňujem za rýchlosť rozprávania :)

Podcast Pažravo s Danielou Dušek je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.