13# Čo som sa za posledné dva roky naučila?
22:10

13# Čo som sa za posledné dva roky naučila?

21.10.2019
Veľa ľudí si myslí, že s narodením dieťaťa sa život matky zmení natoľko, že sa už nemá možnosť učiť nič nové, hlavne vtedy, keď je s dieťaťom doma. A to nie je vôbec pravda, ja som vám v podcaste zhrnula pár vecí, ktoré som sa naučila práve vďaka malej Lícnatke. A mohla by som nahrať pokojne aj ďalší podcast o veciach, na ktoré som mala kopec času, a to predovšetkým vďaka tomu, že teraz nechodím do práce každý deň na osem hodín, a tak mám "kopec" času na učenie sa nových vecí. Čo nové ste sa naučili vďaka vašim deťom vy? Alebo ktorú schopnosť ste si vycibrili tak, že vám z nej padá sánka? :) Napíšte mi správu na instagram: https://www.instagram.com/pazravo/

Podcast Pažravo s Danielou Dušek je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.