44# Instagramové anomálie I.
34:00

44# Instagramové anomálie I.

24.01.2021
Týmto podcastom sa nechcem nikoho dotknúť, nikoho uraziť. Instagram mám stále rada, i keď sa na ňom dejú stále divnejšie a divnejšie veci. Rada by som napísala, že príbehy a postavy v tejto epizóde sú vymyslené, no žiaľ nie je to tak. :) Do názvu epizódy pridávam hneď poradové číslo, pretože sa obávam, že sa mi nazbiera bodov aj na nejaké ďalšie pokračovanie.  Ak je niečo, čo sa na instagrame nepáči vám, pokojne mi to napíšte. Už teraz som veľmi zvedavá. Ak sa vám táto epizóda podcastu páčila, nebojte sa zdieľať ju medzi vašimi kamarátmi. Aj takto jednoducho ma v ich ďalšej tvorbe môžete podporiť.  daniela@pazravo.sk https://www.instagram.com/pazravo/ https://pazravo.sk/

Podcast Pažravo s Danielou Dušek je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.