35# Neplánovane o plánovaní
21:29

35# Neplánovane o plánovaní

10.10.2020

Niekedy svoje plány, sny a ciele v hlave príliš dlho analyzujem. Niekedy až tak dlho, že ma v ich plnení predbehne niekto iný. A tak som si úplne neplánovane a nepripravene sadla za mikrofón a porozprávala vám o tom. 


Ak sa vám táto časť páči, tak mi to pokojne napíšte  https://www.instagram.com/pazravo.sk/

https://pazravo.sk/

Podcast Pažravo s Danielou Dušek je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.