12# Žijem bez odpadu/zerowaste?
22:06

12# Žijem bez odpadu/zerowaste?

13.10.2019
Šijem pažravé vrecká - teda bavlnené vrecká, ktoré môžete využívať pri nákupe ovocia či zeleniny, na odkladanie hračiek, na spodné prádlo pri cestovaní, na uskladnenie papučiek a topánok. Sú to vrecká naozaj na kadečo, a tak bežne dostávam otázku, ako vyzerá naša domácnosť a či žijem "zerowaste". Moja odpoveď je veľmi jednoduchá, snažím sa žiť najviac ako je v mojich silách tak, aby som vytvárala čo najmenej odpadu i keď to stále nie je na 100%. Bojím sa, ako to tu bude vyzerať o 30 rokov a v akom svete bude žiť Lícnatka a jej deti... Bojím sa veľmi a vy?

Podcast Pažravo s Danielou Dušek je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.