37# O netradičných vianočných tradíciách
29:25

37# O netradičných vianočných tradíciách

01.11.2020

Vianoce so všetkými možnými tradíciami už sú skôr výnimkou ako pravidlom, no našťastie sa ešte stále nájdu domácnosti, kde sa ako tak dodržiavajú. Aj u nás doma ich pár nájdeme a radi sa k nim cez sviatky vraciame. V tejto epizóde podcastu som pre vás vygooglila zvláštne vianočné tradície z rôznych kútov sveta a vďaka tomu som zistila, čo sa deje aj u našich susedov :) 

Každopádne si myslím, ak niekto na druhom konci sveta chystá podcast s rovnakou témou ako ja, istotne by mu tam nemali chýbať tradície, ktoré máme my na Slovensku, pretože stoja za to!

Budem rada, ak tento podcast ohodnotíte skrz akejkoľvek platformy, cez ktorý ho počúvate.

Ak sa vám táto časť páči, tak mi to pokojne napíšte  https://www.instagram.com/pazravo.sk/

https://pazravo.sk/

Podcast Pažravo s Danielou Dušek je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.