1# Prečo moju dcéru volám na sociálnych sieťach a blogu Lícnatka?
12:51

1# Prečo moju dcéru volám na sociálnych sieťach a blogu Lícnatka?

03.06.2019
Prečo sa moja dcéra volá na sociálnych sieťach a blogu pazravo.sk Lícnatka? Ako sa k tomu menu dostala? Aj o tom je môj prvý podcast. Viac o mne sa dozviete tu:https://www.instagram.com/pazravo/a tu:https://pazravo.sk/

Podcast Pažravo s Danielou Dušek je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.