26# O spätnej väzbe
27:23

26# O spätnej väzbe

13.03.2020

Téma tohto podcastu nie je žiadnou horúcou novinkou, práve naopak... Je o niečom, s čím sa stretávame priamo alebo nepriamo celý život. Hodnotia nás, hodnotíme my, a to stále dokola. Porozprávala som vám o tom, akú spätnú väzbu som zažila niekedy ja, čo som si z nej vedela odniesť a zároveň aj to, ako vnímam spätnú väzbu teraz z pozície blogerky a človeka, ktorý tvorí tieto podcasty.
Ak ma ešte nesledujete, tak skúste mrknúť na: https://www.instagram.com/pazravo/ alebo https://pazravo.sk/

Alebo mi pokojne napíšte rovno na: daniela@pazravo.sk 

Podcast Pažravo s Danielou Dušek je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.