24# Umenie vyznať lásku
20:13

24# Umenie vyznať lásku

14.02.2020

Pred časom som bola súčasťou eventu, na ktorom sa predstavovali nove a veľmi chutné Orion pralinky. Celou kampaňou sa nesie myšlienka "Umenie vyznať lásku" a práve v období sviatku zamilovaných som si vďaka tejto kampani pospomínala na romantiku v mojom živote a aj na svoj prvý bozk. 

Spomeniete si vy na ten svoj?

https://www.instagram.com/pazravo/

Tento podcast nie je súčasťou spolupráce. 

Podcast Pažravo s Danielou Dušek je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.