53# Veľká noc tak trochu inak...
24:03

53# Veľká noc tak trochu inak...

05.04.2021

Ako ste prežili Veľkú noc tento rok? Tak zvláštne ako tú minulý rok? Pre mňa to neboli prvé sviatky na západe od rodiny, už som Veľkú noc v Bratislave strávila a bolo to iné. Preto som sa vždy rada presunula na východ, lebo tam to Veľkou nocou ozaj žilo. Ale keďže už máme Lícnatku, tak som sa rozhodla, že si nejaké veľkonočné tradície urobíme aj tu v Bratislave. Bola to taká naša Veľká noc tak trochu inak :)

Napíšte mi:

daniela@pazravo.sk

https://www.instagram.com/pazravo/ 

https://pazravo.sk/

Podcast Pažravo s Danielou Dušek je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.