PLAY SLOW, WALK FAST (S dobrovoľníkom Rišom Hrabčákom)
01:06:13
Podcast: PÁR POD PAR

PLAY SLOW, WALK FAST (S dobrovoľníkom Rišom Hrabčákom)

12.06.2021

Chceš exkluzívne golfové lekcie zadarmo? Staň sa dobrovolníkom! Najrýchejší slovenský golfista je náš "Američan" Rory! Keď to už hráš 40 rokov, čo sa budeš zdržovať... Zuzka: So Žužu Kamasovou sme sa pri golfe naučili byť tak rýchle, že keď si ideme večer sadnúť do mesta, tak všetkých obiehame ;))) Keď ťa trafí loptička z driveru do nohy... Au! Alebo šťastne do bagu... Yes! Ako bolestné sa dostáva veľmi vzácny suvenír. Podcast PÁR POD PAR môžete počúvať vďaka spoločnosti RESPECT SLOVAKIA  https://www.respect-slovakia.sk/  NEXT? Si Tlstá, ale vonku bude Pekne  https://podcasts.apple.com/sk/podcast/svetlo-uprostred-tunela/id1570477141?i=1000524420043  Produkcia @parpodpar by @zapoofficial  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast PÁR POD PAR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.