Do Ruska!
43:48
Podcast: PÁR POD PAR

Do Ruska!

29.06.2021

Biele noci v Petrohrade. Janči bez ruštiny, Rusi bez angličtiny. Let´s Play Golf 24 Hrs! "Nech mi nikto nehovorí, že golfista nie je šibutý :)))" Zuzka bola hrať v Nitre a "je, sakra, rozdiel hrať s chalanmi po rafoch". Never všetkým zvukom na ihrisku... Podcast PÁR POD PAR môžete počúvať vďaka spoločnosti RESPECT SLOVAKIA  https://www.respect-slovakia.sk/  NEXT? MILUJEM SVOJE PRSIA VO VANI  https://open.spotify.com/episode/7oW6dj3S7eNF7aaMgtIGT9  Produkcia by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast PÁR POD PAR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.