KEĎ JE KEDÍK ZNALCOM ŽENSKEJ PSYCHIKY (MôŽEŠ AJ VYHRAŤ)
57:12
Podcast: PÁR POD PAR

KEĎ JE KEDÍK ZNALCOM ŽENSKEJ PSYCHIKY (MôŽEŠ AJ VYHRAŤ)

20.08.2020

Zuzka dosiahla veľký úspech na European Midamateur Championship vo Švajčiarsku. A aj vďaka jej kedíkovi, ktorým bol sám viceprezident Slovenskej golfovej asociácie a dobrý kamarát Rasťo Antala. Čo "bonzol" Rasťo na Jančiho? Ako bolo na golfovom ihrisku a v Ženevskom jazere? Rasťo: "Robiť niekomu kedíka, tak ty si tam proste pre toho človeka... a v princípe tvoja úloha je, aby bol v pohode..." (26:08)  Zuzka: "...tá dôvera fungovala maximálne... v posledný deň, čo povedal, to som hrala..."   Rasťo: "...Zuzka videla, že ona to reálne mohla vyhrať... a ja si myslím, že na budúci rok to dá!" PÁR POD PAR na instagrame: https://www.instagram.com/parpodpar/?hl=sk

Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk

ZAPO odporúča podcast: MARAKUA https://podcasts.apple.com/gb/podcast/marakua/id1524168100       

Podcast PÁR POD PAR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.