GOLFOVÉ TANGÁČE A TOP RANA SEDMIČKOU ŽELEZOM
32:37
Podcast: PÁR POD PAR

GOLFOVÉ TANGÁČE A TOP RANA SEDMIČKOU ŽELEZOM

13.09.2020

PÁR POD PAR objavil dieru na trhu: golfové tangáče. ;) Zuzka vyhráva turnaj za turnajom,  tentokrát medzinárodné majstrovstvá Slovenska Mid-Am. Janči zmenil "predturnajovú rutinu", zadarilo sa mu. Spoločne sa zhodli, že nám chýbajú súťažiace ženy na golgových ihriskách. Košičania zachraňujú "soušl" rozmer turnajov. https://www.parpodpar.sk/ PÁR POD PAR na instagrame: https://www.instagram.com/parpodpar/?hl=sk  Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk 

Podcast PÁR POD PAR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.