DQ ZUZKA A HORÚCA DEBATA S TRÉNERMI
46:53
Podcast: PÁR POD PAR

DQ ZUZKA A HORÚCA DEBATA S TRÉNERMI

23.09.2020

S organizátormi golfového turnaja Penati Slovak Open Championship, ktorý vymysleli v “knižnici”, kde čapujú pivo ;) Zuzku z turnaja diskvalifikoval aj veľmi dobrý kamarát Peťo a rodný brat-tréner Pali alias Patrik! Prečo a ako sa stať profihráčom? (32:20) Cieľ: "...urobiť z tohto stotisícový turnaj..." Pali priznáva: "...ja som začiatkom apríla zrušil svadbu, ale turnaj som nezrušil..." https://www.parpodpar.sk/ PÁR POD PAR na instagrame: https://www.instagram.com/parpodpar/?hl=sk Produkcia: ZAPO - zábava v podcastoch https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk 

Podcast PÁR POD PAR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.